कोरोना फैलिएका देशबाट आएका सबैको परीक्षण गरौं : गगन थापा

कोरोना फैलिएका देशबाट आएका सबैको परीक्षण गरौं : गगन थापा

१२ चैत, काठमाडौं । पूर्वस्वास्थ्यमन्त्री गगन थापाले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई खुला पत्र लेख्दै कोरोना भाइरस (कोभिड -१९)को परीक्षण दायरा बढाउन आग्रह गरेका छन् । उनले प्रधानमन्त्री ओलीलाई सम्बोधन गरेर  लेखेको पत्र ट्वीटरमार्फत सार्वजनिक गरेका हुन् ।

पत्रमा उनले एक साताको सीमाबन्दी र लकडाउनको सदुपयोग गर्दै हजारौंमा कोरोना परीक्षण गर्न आग्रह गरेका छन् । यसका लागि हाल राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य प्रयोगशालाको क्षमताको पूर्ण सदुपयोग गर्नुपर्ने भन्दै धरान, पोखरा र नेपालगञ्जमा पनि परीक्षण गर्ने उच्चस्तरीय समन्वय समितिको निर्णय तत्काल कार्यान्वयन गर्नुपर्नेमा जोड दिएका छन् । यो पनि पर्याप्त नहुने भन्दै उनले भनेका छन्, ‘कम्तिमा हरेक प्रदेशमा तत्काल परीक्षण सुरु गर्नुपर्छ ।’

Loading
TOP